PL
EN

Młodzież w działaniuMłodzież w działaniuKlub ICEPolish Mission Church

Dzień 8 (7 VIII 2007) - "Uśmiechnij się - darmowe uściski...- Otwórz oczy na szacunek" Altruista w akcji - aktywne działania na rzecz przełamywania barier, i nietolerancji wśród ludzi

Ten dzień był naprawdę niepowtarzalny. Nasza grupa dokładnie o 10.30 rozpoczęła happening na Starym Rynku w Krakowie. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, rozmawialiśmy, a wszystko po to, by poczęstować każdego małym, słodkim "Hugiem". Szliśmy tam niepewni, mając różne myśli " jak nas ludzie odbiorą " ale jak sie potem okazało ludzie byli chętni do darmowych uścisków. Najbardziej ucieszyło nas miłe przyjęcie :) . Wydaje mi się, że ludzie, których nasze małe rączki dosięgły, bardziej przeżyli te wszystkie uściski od nas, tych, którzy teoretycznie powinniśmy wstydzić się swojego zachowania. Ale tylko teoretycznie, bo z wyjątkowo dobrym nastawieniem wróciliśmy do ośrodka.

Po skromnym obiedzie wyruszyliśmy do krakowskiego Parku Wodnego (the biggest attraction in Park Wodny is... ). Przez trzy godziny zdąrzyliśmy się zmęczyć, by wrócić na kolację i program wieczorny. Program wieczorny spędziliśmy oglądając to co działo się na rynku starego miasta, słuchając wywiadów ludzi którzy zgodzili się powiedzieć coś przed kamerą, oraz dyskutując nad naszymi obawami przed wytjściem i tym jak zmieniało się nasze nastawienie w czasie działań. Dzień skończył się spotkaniem uwielbieniowym - myślę, że każdy, kto na nim został, swojej decyzji nie żałował - i rozśpiewani wróciliśmy do swoich pokojów.

username:
password:


Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.