PL
EN
PT

Młodzież w działaniu Młodzież w działaniu Klub ICE Polish Mission Church KingdomLife

Projekt "Być człowiekiem - Moje życie moją pasją" będzie realizowany jako wielostronna wymiana młodzieży przez 10 dni w Gdańsku i Zielonej Górze przez cztery grupy młodzieżowe: z Portugalii, Irlandii Północnej i Południowej, i Polski.

Naszym celem jest odkrywać i pokazać piękno i sens naszego życia, oraz możliwości twórczego działania jakie drzemią w każdym z nas, a które wielu wykorzystuje w niewłaściwym kierunku. Nasze życie jest zbyt krótkie by je zmarnować. Dlatego chcemy żyć pełnią życia i doświadczać wspaniałych rzeczy.

W 60-osobowej grupie międzykulturowej i międzywyznaniowej prezentujemy że mamy możliwość dokonywania wyborów i realizowania swoich pasji a różnice religijne, społeczne, czy kulturowe nie dzielą ale pozwalają poszerzyć horyzonty i działać w różnorodności. Ponieważ mamy COŚ od Boga - chcemy dawać, i uwrażliwiać ludzi żyjących bez sensu i celu - na piękno życia i możliwości spełnienia siebie przez twórcze działanie.

Część tematyczna "Being Human..." to okazja do dyskusji na ten temat wpływu tolerancji i nietolerancji w naszym myśleniu oraz ich roli i zagrożeń.... Poprzez warsztaty, wykłady i dyskusje, doświadczenie obcej kultury i historii, wycieczki, pokazujemy że we wspólnym działaniu nie ma barier kulturowych, religijnych ani społecznych a razem możemy dużo więcej.

mapka

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

PT IR IR IR


This project has been funded with support from the European Commission. This communication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.