PL
EN
PT

Młodzież w działaniu Młodzież w działaniu Klub ICE Polish Mission Church KingdomLife

Nasz Kościół znajduje się w dzielnicy miasta o nazwie Seixal, południe Lizbony, stolicy Portugalii, i cierpi z powodu wysokiego bezrobocia.

Nasza grupa składa się z 50 członków, z których 50% jest poniżej 30 roku życia. Grupa jest zróżnicowana pod względem kulturowym - mamy napływowych pracowników. Oprócz cotygodniowych spotkań religijnych, które proponujemy dla lokalnej społeczności, prowadzimy również zajęcia dla młodzieży, dzieci oraz udzielamy pomocy społecznej dla rodzin w potrzebie. Każdego lata, dzieci i młodzież wyjeżdżają na obozy letnie, gdzie angażują się w prace z dziećmi z innych regionów Portugalii. Niektórzy z naszych wolontariuszy angażują się w prowadzenie tych obozów i rekolekcji. Nasza grupa współpracuje z dwoma grupami z innych kościołów w zakresie wspólnych działań w ciągu roku. Młodzież z tych grup weźmie udział w projekcie.

mapka

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

PT IR IR IR


This project has been funded with support from the European Commission. This communication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.