PL
EN
PT

Młodzież w działaniu Młodzież w działaniu Klub ICE Polish Mission Church KingdomLife

I.C.E." to młodzieżowy klub językowy założony w roku 2002 w celu nieformalnego nauczania języka angielskiego. Początkowo spotykaliśmy się w Domu Kultury w Zielonej Górze, po dwóch latach sali użyczył nam Kościół Baptystów, który też od samego początku istnietnia wspomaga naszą działalność. Młodzież uczestnicząca w klubie mogła uczyć się w nieformalny sposób języka angielskiego poprzez piosenki, dyskusje, i różne gry i zabawy. W pewnym momencie spotkania przerodziły się w tworzenie wspólnych inicjatyw. Tradycją już stały się wakacyjne obozy językowe dla młodzieży a od 2008 roku również dla dzieci czy akcja charytatywn "Gwiazdkowa Niespodzianka".

W roku 2007 w porozumieniu z zaprzyjaźnioną grupą z Irlandii zrealizowaliśmy dwustronny projekt wymiany młodzieży. W tym roku grupy młodzieżowe z Irlandii Południowej, Północnej oraz Portugali odpowiediały pozytwnie na nasze zaproszenie do kontynuacji i rozpoczęliśmy prace nad wspólnym projektem. Mamy nadzieję że realizacja tego projektu nie tylko poszerzy naszą wiedzę ale też rozpocznie nowy etap dla naszego klubu jakim będzie poznawanie kultury europejskiej, i nawiązywanie relacji z młodymi ludźmi z Europy.

mapka

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

PT IR IR IR


This project has been funded with support from the European Commission. This communication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.